LevnoBot.cz
Přidat obchod

Deskové hry

Domovská stránka >

439 CZK - 551 CZK

DINO PIRÁTSKÝ POKLAD Dětská hra

Jak dobrou mají piráti paměť? Inu, čím lepší paměť, tím větší kořist.

Tak to alespoň chodí v zábavné postřehové hře Pirátský poklad.
Čím více předmětů z truhly si zapamatujete, tím více kořisti z pokladu kapitána Černého psa vás za
473 CZK - 601 CZK

DINO ÚNIKOVÁ HRA S PUZZLE: OSAMĚLÝ MAJÁK Párty hra

Jediné, co může zachránit loď na moři uprostřed divoké noční bouře, je fungující maják. Ale ten jediný, ke kterému se loď právě blíží, zrovna zhasnul. Dostanete se včas ke zdroji světla a opravíte ho, abyste mořeplavcům zachránili živ
470 CZK - 601 CZK

DINO ÚNIKOVÁ HRA S PUZZLE: ZTRACENÝ CHRÁM Párty hra

Postavte se nebezpečným lovcům pokladů a zachraňte nejen profesora, ale i prastarou knihu, která ukrývá záznamy o ztraceném chrámu.
Hra EXIT: Ztracený chrám vás zavede až na neznámý ostrov a do hluboké džungle, kde budete řeši
779 CZK - 879 CZK

Desková rodinná hra v hlavní roli s osmi klasickými postavami (Sonic, Tails, Knucles a další) rozdělenými do dvoučlenných týmů, jež je nutné provést zónou Green Hill a zároveň dávat pozor na sabotáže ze strany ostatních hráčů. Přesněji řečeno, můžete jim ukázat, jak moc vám na nich záleží tím, že je
280 CZK - 500 CZK

DINO AZ KVÍZ JUNIOR – NOVÉ OTÁZKY Dětská hra

Legendární TV soutěž přežila vaše dětství a dětství vašich dětí jí taky neunikne. AZ kvíz Junior je skvělou formou, jak v dětech probudit zvídavost – nyní se sadou nových neokoukaných otázek!

Pravidla jsou stejná jako u dospě
450 CZK - 601 CZK

DINO DETEKTIV KOČIČKA Dětská hra

Kočky jsou pověstné tím, že si s člověkem hrají jen tehdy, kdy samy chtějí. Ovšem detektiv Kočička je jiný kalibr, ten si hraje kdykoli.

V rodinné deskové hře s vámi bude řešit šest záhadných detektivních případů, kdy vás přizve k výslec
91 CZK - 91 CZK

Náhradní figurky do "Člověče, nezlob se!" 24 ks v šesti barvách.
Rozměry figurky 12 x 24 mm.
V kombinbaci s dvěma kusy hracích kostek, baleno v zip sáčku rozměru 7x13cm.
Upozornění !
V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dn
294 CZK - 294 CZK

Člověče nezlob se ve stylu Tlapkové patroly. Vyber si sadu barevných figurek a postav je na svoji domovskou základnu. Když budeš první z hráčů, který dostane všechny figurky do domečku, vyhráváš. Pro 2–4 hráče. Vhodné od 4 let.
527 CZK - 683 CZK

Párty Alias Hádej, kdo jsi je zábavná party hra s čelenkami, kde budete odhalovat identitu spoluhráčů podle pojmu napsaném na čelence, kterou má každý nasazenou na hlavě.Párty Alias Hádej, kdo jsi je zábavná hra s čelenkami na rychlé odhalení identity spoluhráčů. Každý z hráčů má na hlavě nasazenou
165 CZK - 165 CZK

Tradiční rodinná desková hra v netradičním provedení. Navrhli jsme ji tak, aby na cestách nezabrala příliš místa. Díky svému originálnímu designu se jistě stane i vhodným dárkem. Hra je vyrobena v České republice, ale na cesty ji můžete vzít i za hranice.

287 CZK

Brainbox SK Zvierata   Velká spousta karet se zvířaty z celého světa. U každého z 54 zvířat jsou uvedeny důležité údaje, doplněné krásnými ilustracemi. BrainBox Zvířata je rodinnou hrou, navrženou pro procvičování paměti a pozorovacích schopností všech hráčů. Cílem hry je stát se tím, kdo během 10 minut získá nejvíce karet. Je potřeba pozorně prostudovat obrázek na kartě a poté správně odpovědět na položenou otázku. Dokážeš to? Obsah balení:  - 54 karet - 2 karty s pravidly - 1 přesýpací hodiny - 1 kostka Parametry: - Věk od: 8 let - Doba hraní:10 minut - Počet hráčů:1 a více - SLOVENSKÁ VERZE 

339 CZK

Společenská hra Hasbro Downfall Machine   - Tato hra s ozubenou rychlostí a svými zvraty a obraty dává strategiím zcela novou úroveň - Hráči se střídají pomocí hracího klíče, aby se najednou otočili o jednu rychlost - Cílem je co nejrychleji a nejkratší cestou získat všechny své žetony z horní části žlabu do toho spodního - Kdo toho docílí první, vyhraje

177 CZK

Přiřazovací hra pro předškoláky obsahuje barevné vzory a obrázky, které děti budou milovat.  Hlava příšery chrlí kostky a hraje se tak, že děti položí karty s motivem příšer lícem dolů, potom zatáhnou za ocas válečku s hlavou příšery, aby vyplivla kostku. Kostka ukáže určitou část těla příšery a hráči musí najít kartu s odpovídající částí těla příšery. Když uhádnou správně, dostanou jeden kousek ze skládačky příšery a hrají dál, aby dostali všechny kousky skládačky příšery a mohli sestavit skládačku příšery.   - Počet hráčů: 2  - 4. - Doba hraní: 30 min. - Vhodné pro děti od 3 let.

168 CZK

Tic Tac Tony je hra pro předškoláky od společnosti Fisher-Price, která přidává rozkošné štěňátko vrtící osasem ke všeobecně milované hře piškvorek Tic Tac Toe. Děti používají ocas přátelského štěněte Tonyho k seřazení disků a jejich následnému překlopení do otvorů na jeho zádech. Aby získaly bod, musí srovnat disky vodorovně, svisle nebo úhlopříčně. První, kdo dosáhne tří v řadě, vyhrává! Liší se od původní hry, protože štěstí a dovednost při převracení rozhodují o umístění disku a šanci na vítězství! - Počet hráčů: 2 - 4.   - Vhodné pro děti od 3 let  

1150 CZK

Gotická strategická hra, ve které se staneš tvůrcem netvora. V tajných dílnách rozesetých po celém městě se kupí haldy bezvládných končetin a lidských orgánů  - materiálů nezbytných pro nadcházející soutěž, která jako by vypadla z těch nejhorších nočních můr. - Hra je v češtině. - Počet hráčů: 2  - 4. - Doba hraní: 120 min. - Rozměr balení: 30 × 7,5 × 30 cm. - Vhodné pro děti od 14 let.

498 CZK

Sada 20 ks (kapr obecný, štika obecná, candát obecný, sumec velký, okoun říční, úhoř říční, pstruh obecný, pstruh duhový, siven americký, lipan podhorní, bolen dravý, cejn velký, jelec tloušť, lín obecný, amur bílý, ostroretka stěhovavá, parma obecná, perlín ostrobřichý, plotice obecná, podoustev říční) o rozměrech 11,4 x 6 cm .

249 CZK

Počet dílků 48. Rozměry puzzle 29,7 x 21 cm.

249 CZK

Počet dílků 48. Rozměry puzzle 29,7 x 21 cm.

249 CZK

Počet dílků 48. Rozměry puzzle 29,7 x 21 cm.

299 CZK

Sada 10 ks (kapr obecný, štika obecná, candát obecný, sumec velký, okoun říční, úhoř říční, pstruh obecný, pstruh duhový, siven americký, lipan podhorní) o rozměrech 11,4 x 6 cm .