LevnoBot.cz
Přidat obchod

Hračky do vany

Domovská stránka >

259 CZK - 269 CZK

TOOMIES - Prasátko Peppa Pig, tatínek a Tom - stříkající hračky do vody Veselé postavičky které znáte z příběhů s prasátkem Peppou.
379 CZK - 379 CZK

Připravte se na hodiny zábavy ve vaně. Set Prástka Peppy a jednorožce potěší všechny milovníky tohoto animovaného seriálu. Podporuje aktivní hru ve vodě. Peppa může stířkat vodu na jednorožce a roztočit jeho hřívu. Skvělá hra na pochopení příčiny a následku. Set se skládá ze tří částí: Peppa a jedno
302 CZK - 379 CZK

Zábava ve vaně s prasátkem Tomem a panem dinosaurem potěší všechny milovníky tohoto animovaného seriálu.
443 CZK - 443 CZK

Pět barevných plastových kbelíků je vhodných pro děti od 10 měsíců. Kbelíky jsou stohovatelné a jsou očíslovány od 1 do 5, což umožňuje rozpoznávat první čísla. Věková kategorie: 1+ Země původu: Čína Materiál: Měkký plast Vhodné pro: Pro kluky Vhodné pro: Pro dívky Počet v balení (ks): 5 Typ: Hra Po
230 CZK - 230 CZK

Zábavné pískací a stříkající kuřátka do vany. Sada obsahuje různě barevná kuřátka, která stříkají vodu ze zobáčku a dvě z nich i pískají Hračka je vytvořena tak, že uvnitř nedochází k vytváření plísní. Pro děti od 12 měsíců
361 CZK - 401 CZK

Vlastnosti: Tři hračky do vody v jedné Sestavte tři zvířátka: medvěda, žraloka, tučňáka Hračka obsahuje čtyři části: podstavec a tři díly těla zvířátek Dítě může složit jedno ze tří zvířátek a nebo si vytvořit úplně nové Základna je pevná a stabilní, udržuje hračku na hladině ve vzpřímené poloze Dít
463 CZK - 463 CZK

Oli and Carol Zeměkoule EARTHY THE WORLD BALL

Zeměkoule EARTHY chce dětem přiblížit respektování, poznávání a objevování všech koutů planety Země a také porozumění lidským bytostem. Nezáleží na barvě pleti, kultuře, zeměpisné poloze nebo preferencích, svět je lepší, když jsme všichni
318 CZK - 318 CZK

Gumové hračky do vody jsou vhodné pro děti od 10 měsíců. S měkkými plastovými postavičkami pro nejmenší bude každodenní povinné večerní koupání plné zábavy a potěšení.
Věková kategorie: 1+
Země původu: Čína
Materiál: Měkký plast
Vhodné pro: Pro kluky
Vhodné pro: Pro dív
220 CZK - 220 CZK

Tato hračka potěší všechny děti a podpoří jejich kreativitu i při koupání. Balení obsahuje 6 omyvatelných pastelek vhodných na vanu i kachličky a zotieraciu houbičku ve tvaru hvězdice. Kreslení do vany je vhodné pro děti od 3 let.
Věková kategorie: 3 +
Země původu: Čína
Vhodné pro:
308 CZK - 308 CZK

Totum Tlapková patrola koupací domino

Pěnové domino s postavičkami oblíbených hrdinů z Tlapkové patroly do vany, se kterým budou všechny děti koupání milovat.

Pěnové domino stačí namočit a hned jde lepit na vanu i obklady.
Snadno se přemísťuje.

Obs

246 CZK

Hamleys Zvířátko do vany 1 ks Neskutečná vodní zábava začíná. Večerní koupání se se zvířátky od Hamleys bude pro vaše děti neuvěřitelná legrace. Vaše vana se promění v mořský svět v jehož vodách proplouvá oblíbený klaun očkatý, známý jako Nemo, dobrodružný delfín, veselý tučňák nebo roztomilý tuleň. Všichni mají zároveň na zádech svá roztomilá mláďata. Vypusťte zvířátka do vody a užijte si kopec srandy Informace o produktu: Plavací zvířátka jsou vyrobená z kvalitního plastu Hračky do vody pohání baterie  Zvířátka od značky Hamleys jsou určena pro děti od 5 let * výrobce dodává zboží pod jedním čárovým kódem, nejsme tedy schopni garantovat dodání konkrétní barevné varianty HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let. Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

329 CZK

Hamleys Plavající kachnička Neskutečná vodní zábava začíná. Večerní koupání se se zvířátky od Hamleys bude pro vaše děti neuvěřitelná legrace. Vaše vana se promění vrybník v jehož vodách proplouvá roztomilá kachnička. Vypusťte zvířátko do vody a užijte si kopec srandy. Vyžaduje baterie AAA (nejsou součástí balení). Vhodné pro děti od 18 měsíců. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let. Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát.

246 CZK

Hamleys Bublinkovač do vany Krab Když je zapnutý, pobaví tento koupací společník každé dítě úžasným množstvím bublin a melodií. Krab obsahuje přísavky, díky nimž může být krab snadno připevněn k obkladům koupelny, na vanu, ve vaně nebo na jiném místě vhodném pro dítě.  Ve spodní části hračky je odnímatelná část, naplňte jí směsí pěny do koupele (cca 5–30 ml) a vody (2/3 nádoby), pak zapněte kraba pomocí tlačítka ON a zábava začíná. Vyžaduje 2xAA baterie (nejsou součástí balení). Vhodné pro děti od 18 měsíců. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let. Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

308 CZK

Totum Tlapková patrola koupací domino Pěnové domino s postavičkami oblíbených hrdinů z Tlapkové patroly do vany, se kterým budou všechny děti koupání milovat. Pěnové domino stačí namočit a hned jde lepit na vanu i obklady. Snadno se přemísťuje. Obsahuje: 15 pěnových dílků praktickou síťku s přísavkami Do síťky lze po koupání domino uklidit a tak snadno vyschne. Doporučeno pro děti od 2 let.

258 CZK

Clementoni Vodní hračky - moji první kamarádi Roztomilá dvojice hraček do vany, která promění koupání ve spoustu zábavy. Jakmile se žába i hroch naplní vodou, vytvoří se díky odtokovému otvoru u základny postaviček různé šplouchající efekty podobné fontáně, které děti ohromí. poutavá hra pro nejmenší děti zábavný efekt překvapení snadno uchopitelné pro malé ručičky stimuluje jemnou motoriku a manuální zručnost Rozměry balení: 26 x 22 x 8 cm Vhodné pro děti od 6 měsíců.