LevnoBot.cz
Přidat obchod

Vzdělávací hračky

Domovská stránka > Hračky a hry > Hračky > Vzdělávací hračky

2988 CZK - 2988 CZK

Digitální učení v reálném světě.
OSMO je interaktivní nástroj pro rozvíjení širokého spektra znalostí dětí za pomoci moderních technologií a rozšířené reality. Principem her je učení dětí a jejich rozvoj v různých oblastech jako jsou: slovní zásoba a čtení, matematika a čísla, kritické myšlen
636 CZK - 636 CZK

Dřevěné vkládací puzzle ve tvaru želvy je skvělou pomůckou pro rozvoj jemné motoriky vašich dětí. Zároveň se děti učí barvám a základním tvarem vkládáním barevných dřevěných kousků různého tvaru na příslušné vyčnívající místa na zádech želv. Želvy se dají od sebe oddělovat a spojovat.
Věková k
461 CZK - 803 CZK

Sada 16 ks školních potřeb Mickey.
Tato sada u Vás nesmí chybět.

V sadě najdete:


plechový penál
pastelky
voskovky
ořezávátko
gumu
sešit ve velikosti A4 a A5

Oficiálně licencovaná.

Rozm
338 CZK - 550 CZK

Clemmy baby 24 kostek
Clemmy stavební kostky jsou určeny dětem od šesti měsíců.


Clemmy kostky lze na sebe jednoduše skládat a stavět různorodé tvary.
Jsou vyrobeny z bezpečného netoxického materiálu, který je zároveň lehce omyvatelný.
Pomáhají rozvíjet
267 CZK - 401 CZK

Clementoni Dětská laboratoř Výroba slizu mini set

Výroba slizu mini set naleznete spousty zajímavých pokusů. Hrajte si a provádějte experimenty jako malí vědci. S touto sadou objevíte tajemství chemie, viskózních tekutin a to zajímavým způsobem.

Ilustrovaný manuál poved
481 CZK - 769 CZK

Melissa&Doug Dřevěné magnetické oblékací panenky Abby & Emma

Módní panenky Abby a Emma se sadou magnetických šatů a doplňků pro malé módní návrhářky!

Díky magnetickým dřevěným dílkům oblečení mohou děti oblékat figurky znovu a znovu.
Vhodné na procvičení jemné mo
5992 CZK - 5992 CZK

PocketDrum 2 PLUS je vaše osobní chytrá přenosná sestava bicích, kterou můžete mít vždy s sebou! Obsahuje chytré bycí, 2 kopáky a adaptér s 3.5mm jackem.PocketDrum 2 PLUS jsou chytré paličky pro bubnování s technologií Bluetooth. Jsou dokonalým řešením pro začínající i pokročilé bubeníky a umožňují
385 CZK - 513 CZK

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu
Zažijte spoustu zábavy s výrobou slizu!

Zahrajte si na vědce a vyzkoušetjte si výrobu slizu u vás doma ve vaší laboratoři.


V této sadě naleznete ilustrovaný manuál a vše potřebné k provedení pokusů.
Sada
750 CZK - 923 CZK

Melissa&Doug Dřevěná deska se zámky
Odemkněte zámek a otevřete očíslované dveře či okénko. Za každými dveřmi je schovaný veselý obrázek zvířátek.
 
Rozvíjí jemnou motoriku a zároveň se děti učí poznávat barvy, druhy zvířátek a počítat. 
Balení obsahuje masivní dřevěnou de
297 CZK - 299 CZK

Barevná kroužková věž Disney Baby.
5 barevných kroužků s ergonomickým tvarem a pestrými barvami, díky kterým si nejmenší děti mohou hrát v naprostém bezpečí. Kroužky mají různé textury, aby stimulovaly dětské hmatové vjemy již od raného věku.
Pomáhá rozvíjet manuální zručnost, koordinaci

204 CZK

Hamleys magické fixy 10 ks - Double Magic  Zázrak? Kdepak, jen Magické fixy – double od Hamleys. Tvoje kreslení a malování dostává zcela nový rozměr! Sada osmi barevných fixů doplněná o dva fixy „magické“. Měnit barvu na papíře můžeš rovnou dvakrát! Jen si to představ: namaluješ a vybarvíš oranžový kruh. Prvním magickým fixem do něj nakreslíš spirálu a oranžová se rázem promění na žlutou. Vedle uděláš spirálu magickým fixem s označením 2 a oranžová se změní na červenou. Co to v praxi znamená? Namaluj například velikou zelenou louku a magickým fixem do ní vetkni barevné květiny a motýly. Namaluj modrou oblohu a do ní barevná letadla, pestré ptáky či poletující listí. Nejprve barevné pozadí a pak až do něj pestrobarevné detaily. Ne jako dřív, kdys musel složitě obmalovávat motivy v popředí.   0 fixů, 24 odstínů Každá z osmi barevných fixek může po zásahu jednoho nebo druhého magického fixu změnit barvu. Tudíž v jednom balení Magických fixů – Double získáš pro svoji tvorbu rovnou 24 odstínů barev. A s tím už se dají tvořit opravdová mistrovská díla.   Je libo neviditelným inkoust? Parádní vychytávkou, kterou magické fixy umožňují, je psaní a kreslení takzvaným neviditelným inkoustem. Když na bílý papír něco napíšeš magickým fixem, není to na první pohled vůbec vidět. Teprve když stránku přemaluješ fixem barevným, tvůj tajný nápis vystoupí na světlo! Tajné vzkazy, mapy pokladů, důvěrné zprávy, o kterých nebude mít nikdo nepovolaný ani páru. To vše teď zvládneš pomocí magických fixů.  A v balení Magické fixy – double nalezneš rovnou dva!   Nová dimenze kreativity S netradičními kreslícími pomůckami, jako jsou Magické fixy – double budeš skvěle rozvíjet nejen svůj umělecký talent, ale také jemnou motoriku, tvořivost a kreativitu. I z Tebe může být jednoho dne světoznámý kreslíř či ilustrátor. Pojď na tom pracovat s Magickými fixy – double od Hamleys. Vhodné pro děti 3+. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let. Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

164 CZK

Hamleys kouzelné balonky 1ks - Magic Plastic S magickými balónky zažiješ spoustu legrace a Zábavy. A o to tady přece jde! Člověk by nevěřil, co všechno se vejde do jedné takové tuby. Například i desítky nafukovacích balónků, které dodají skvělou atmosféru každé oslavě a nebo prostě jen zaručí kopec zábavy. Jak dostat balónky z tuby? Jednoduše: otevřeš víčko a trochu hmoty umístíš na špičku přiložené trubičky. Pečlivě přilepíš a nyní to chce už jen trochu cviku, hmotu správně přidržovat, otáčet a do toho citlivě foukat. A za chvíli už to jede,trubičky vyrůstá nafukovací balónek! Od mrňousů až po obry. Asi není nutné dodávat, že čím více hmoty použiješ, tím větší balónek můžeš nafouknout. Od malých kuliček až po opravdové nafukovací obry! V každé tubě je jedna barva, ale samozřejmě jich můžeš koupit rovnou víc a barvy libovolně míchat a vyrábět balónky dvoubarevné, trojbarevné, nebo rovnou duhové. Různé barvy, různé tvary. Hlavně ale můžeš vyrábět balónky těch nejroztodivnějších tvarů: kulaté, šišaté, rozeklané, dvojité, trojité, ve tvaru zvířete. Nebo rovnou sněhuláka? Fantazii se meze nekladou. A navíc pomocí zbylých kousků hmoty můžeš balónky dozdobit a ještě vylepšit. Zkus uplácat a přilepit nos, oči a ústa. Hned se na Tebe bude tvůj balónek usmívat! Dají se snadno zalepit. Nejlepší na tom všem ale je, že balónky nepraskají, jako bubliny z bublifuku, ani nevydávají ohlušující výbuchy, když narazí na něco ostrého. Můžeš je různě tvarovat, splácávat, dělit a když náhodou vznikne díra? Nevadí! Stačí stěny připlácnout k sobě, hmota se spojí a balónek může letět dál! Vhodné pro děti 6+. Barva bude dodána dle aktuální skladové dostupnosti. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let. Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

204 CZK

Hamleys magické fixy 10 ks - Wipeouts Občas se to prostě stane: pracuješ pečlivě na svém uměleckém díle, ale něco tě vyruší, znervózní a ty přetáhneš. Jasně, všichni staří mistři, kteří malují olejovými barvami na plátno, to mají snadné: prostě rozmíchají na paletě barvu a vše zakryjí. Ale co si máš počít ty moderní umělec, který tvoří fixami na papír? Právě pro Tebe je tady sada pestrobarevných fixů se zmizíkem od Hamleys! Nepovedený tah fixem stačí jednoduše přetřít zmizíkem a čmáranec je pryč! A věř mi, že po něm nezůstane ani stopa. Ne jako u nekvalitních a obyčejných zmizíků, které po sobě zanechávají barevné skvrny a barvu nechají jen lehce vyblednout. Jen perfektně bílý papír. Velmi kvalitní běloba. Kromě retušování nepovedených tahů a přetahů můžeš díky zmizíku od Hamleys také skvěle kreslit. Nejen mazat, ale i tvořit! Protože zmizík funguje zároveň jako prvotřídní bílá barva. Co to znamená? Připrav si na svůj papír pestře barevné pozadí a pomocí zmizíku do něj vnášej bílé obrazce. Uvidíš, jak působivé a zábavné je toto obrácené kreslení místo barev na bílý papír, nanášej bílou na barevný papír. Co Ty na to? Neviditelný inkoust Parádní vychytávkou, kterou magické fixy umožňují, je psaní a kreslení takzvaným neviditelným inkoustem. Když na bílý papír něco napíšeš naším zmizíkem, není to na první pohled vůbec vidět. Teprve když stránku přemaluješ fixem barevným, tvůj tajný nápis vystoupí na světlo světa! Tajné vzkazy, mapy pokladů, důvěrné zprávy, o kterých nebude mít nikdo nepovolaný ani páru. To vše teď zvládneš pomocí magických fixů. Nová dimenze kreativity S netradičními kreslícími pomůckami, jako jsou Magické fixy od Hamleys budeš skvěle rozvíjet nejen svůj umělecký talent, ale také jemnou motoriku, tvořivost a kreativitu. I Z Tebe může být jednoho dne světoznámý kreslíř či ilustrátor. Pojď na tom pracovat s Magickými fixy od Hamleys. Vhodné pro děti 3+. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let. Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

204 CZK

Hamleys magické fixy 10 ks - Klasické Ne, není to zázrak. Jen Magické fixy od Hamleys. Tvoje kreslení a malování dostává zcela nový rozměr! Sada devíti barevných fixů doplněná o jeden fix „magický“. Díky magickému fixu můžeš měnit barvu fixů ostatních. Stačí namalovat obrázek, vybarvit ho a magickým fixem přímo do něj vkresluješ motivy, které Ti před očima mění barvu. Na jakou barvu se kresba změní? To poznáš vždy podle víčka daného fixu. 10 fixů, 18 odstínů Každá z osmi devíti fixek může po zásahu magického fixu změnit barvu. Tudíž v jednom balení Magických fixů získáš pro svoji tvorbu rovnou 18 odstínů barev. A s tím už se dají tvořit opravdová mistrovská díla. Je libo neviditelným inkoust? Parádní vychytávkou, kterou magické fixy umožňují, je psaní a kreslení takzvaným neviditelným inkoustem. Když na bílý papír něco napíšeš magickým fixem, není to na první pohled vůbec vidět. Teprve když stránku přemaluješ fixem barevným, tvůj tajný nápis vystoupí na světlo světa! Tajné vzkazy, mapy pokladů, důvěrné zprávy, o kterých nebude mít nikdo nepovolaný ani páru. To vše teď zvládneš pomocí magických fixů. Nová dimenze kreativity S netradičními kreslícími pomůckami, jako jsou Magické fixy od Hamleys budeš skvěle rozvíjet nejen svůj umělecký talent, ale také jemnou motoriku, tvořivost a kreativitu. I z Tebe může být jednoho dne světoznámý kreslíř či ilustrátor. Pojď na tom pracovat s Magickými fixy od Hamleys. Vhodné pro děti 3+. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let. Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

204 CZK

Hamleys magické fixy 10 ks - Colourstackers Malovat přes sebe obyčejnými fixami – to nikdy nedělá velkou dobrotu. Znáš to: barvy se rozpíjejí, vzniká podivná černo-hnědá barva a ještě se Ti prosákne a protrhá papír. Jenže! Naštěstí jsou tady super Magické fixy - přepisovací od Hamleys. A s těmi teprve začíná to pravé umění a hlavně ta pravá zábava! Magické fixy – přepisovací totiž překrývání barev umožňují. A vypadá to vážně skvěle! S desíti různě barevnými fixkami můžeš malovat dle libosti a barvy můžeš na sebe nanášet, aniž by vznikaly nevzhledné rozpité odstíny. V krabičce najdeš fixy s šedým tělem a fixy s bílým tělem. Pamatuj, že bílé překrývají vždy ty šedé. Jak to v praxi funguje? Namaluješ například modré auto, ale protože se Ti nelíbí a chtěl bys, aby bylo světlejší, vezmeš žlutou a prostě ho vybarvíš znova. Modrá rázem zmizí a vystřídá ji zářivě žlutá, aniž by se z míchání barev stala (jak by kde kdo předpokládal) zelená. Zní to fantasticky? Ano, je to fantastické! Ale skýtá to ještě další možnosti!   Malování ve vrstvách Opravdu zajímavou vlastností těchto přepisovacích magických fixek je to, že všechny tahy a kresby, které provedeš fixou s bílým tělem, zůstanou vždy na povrchu – v horní vrstvě, nad tím, cos nakreslil nebo namaloval fixem se šedým tělem.  A nezáleží na pořadí, kdy jsi co maloval. Možná to zní trochu složitě, ale vyzkoušej to a zjistíš, že je to něco opravdu báječného. Do barevného pozadí můžeš vmalovat drobné prvky a naopak detailní kresby můžeš zpětně podbarvit barevnou plochou.   3D písmo Toto malování ve vrstvách je velice zajímavé pro tvoření stínovaných 3D nápisů a obrázků. Tmavý stín zůstane vždy v pozadí a tvé dílo doslova vystoupí do prostoru. Přijde Ti to složité? Není. Mrkni na video a hned se můžeš pustit o díla   Nová dimenze kreativity S netradičními kreslícími pomůckami, jako jsou Magické fixy od Hamleys budeš skvěle rozvíjet nejen svůj umělecký talent, ale také jemnou motoriku, tvořivost a kreativitu. I z Tebe může být jednoho dne světoznámý kreslíř či ilustrátor. Pojď na tom pracovat s Magickými fixy od Hamleys. Vhodné pro děti 3+. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let.  Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

205 CZK

Hamleys kouzelné balonky 1 ks - Magic Plastic svítí ve tmě S magickými balónky zažiješ spoustu legrace a zábavy. A o to tady přece jde! Člověk by nevěřil, co všechno se vejde do jedné takové tuby. Například i desítky nafukovacích balónků, které dodají skvělou atmosféru každé oslavě a nebo prostě jen zaručí kopec zábavy. Jak dostat balónky z tuby? Jednoduše: otevřeš víčko a trochu hmoty umístíš na špičku přiložené trubičky.  Pečlivě přilepíš a nyní to chce už jen trochu cviku, hmotu správně přidržovat, otáčet a do toho citlivě foukat. A za chvíli už to jede, z trubičky vyrůstá nafukovací balónek! Od mrňousů až po obry Asi není nutné dodávat, že čím více hmoty použiješ, tím větší balónek můžeš nafouknout. Od malých kuliček až po opravdové nafukovací obry! V každé tubě je jedna barva, ale samozřejmě jich můžeš koupit rovnou víc a barvy libovolně míchat a vyrábět balónky dvoubarevné, trojbarevné, nebo rovnou duhové. Různé barvy, různé tvary Hlavně ale můžeš vyrábět balónky těch nejroztodivnějších tvarů: kulaté, šišaté, rozeklané, dvojité, trojité, ve tvaru zvířete. Nebo rovnou sněhuláka? Fantazii se meze nekladou. A navíc pomocí zbylých kousků hmoty můžeš balónky dozdobit a ještě vylepšit. Zkus uplácat a přilepit nos, oči a ústa. Hned se na Tebe bude tvůj balónek usmívat! Dají se snadno zalepit Nejlepší na tom všem ale je, že balónky nepraskají, jako bubliny z bublifuku, ani nevydávají ohlušující výbuchy, když narazí na něco ostrého. Můžeš je různě tvarovat, splácávat, dělit a když náhodou vznikne díra? Nevadí! Stačí stěny připlácnout k sobě, hmota se spojí a balónek může letět dál! Vhodné pro děti 6+. Balónky svítí ve tmě. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let. Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

184 CZK

Clementoni Interaktivní chrastítko Chameleon  Clementoni interaktivní chrastítko chameleon skvěle zabaví vaše děťátko. Zatřes chrastítkem a aktivuj zábavné melodie a zvukové efekty. Praktický kroužek na zavěšení do postýlky, kočárku nebo autosedačky. Chrastítko, přívěsky a různé druhy povrchů podporují rozvoj smyslů dítěte. Vhodné pro děti od 3 měsíců. Baterie 3x AG13.

234 CZK

Clementoni Zahrádka pro nejmenší Velmi pestrá a veselá zahrádka navržena tak, aby poskytla dítěti zábavnou a přirozenou podporu, když objevuje tvary a barvy a rozvíjí svou obratnost. Nejmenší děti se budou bavit umístěním květin a zeleniny na správná místa. Stimuluje koordinaci rukou a očí a vizuální vnímání.  Vhodné pro děti od 10 měsíců. Vyrobeno v Itálii.

410 CZK

Clementoni Zábavná garáž Tato zábavná garáž obsahuje autíčko, které vás i děti zabaví na celé odpoledne. Garáž má výtah, a když autíčko ručně vyvezete nahoru, cestou dolů dělá kotrmelce. Autíčko můžete umýt v myčce i natankovat pohonné hmoty. Vyrobeno ze 100 % recyklovaného plastu. Vhodné pro děti od 18 měsíců. Vyrobeno v Itálii.

246 CZK

Hamleys Modelína Wonder Dough Sada 12 kelímků Toto party balení modelíny nezkazí žádnou zábavu. Obsahuje 12 barev. Pro děti 3+. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let. Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát.