LevnoBot.cz
Přidat obchod

Hračky na dálkové ovládání

Domovská stránka > Hračky a hry > Hračky > Hračky na dálkové ovládání

665 CZK - 665 CZK

Dálkově ovládané ,,Antigravitační,, auto s novými funkcemi. Kromě jízdy po stěně zvládne i jízdu po stropě a po zemi. Atraktivní design, kvalitní zpracování. Baterie: 2× 1,5V AA – není součástí, Li-ion 3,7V 500mah je součástí. Pro děti od 3let.
665 CZK - 665 CZK

Dálkově ovládané ,,Antigravitační,, auto s novými funkcemi. Kromě jízdy po stěně zvládne i jízdu po stropě a po zemi. Atraktivní design, kvalitní zpracování. Baterie: 2× 1,5V AA – není součástí, Li-ion 3,7V 500mah je součástí. Pro děti od 3let.
390 CZK - 390 CZK

Plně funkční rotační RC auto. Oboustranné auto RC model 1:24. Má
speciální dálkové ovládání, vydává zvuky a svítí. Průměrná doba
nabíjení je 2 hodiny. Herní doba je 20 minut. Dosah dálkového ovládání
je 50 metrů. Průměrná rychlost je 11 km/h. Hračka je vhodná pro děti od
6 le
479 CZK - 786 CZK

RC vysokorychlostní auto má pouze 3 kola. Zvládá jízdu vpřed, vzad,
vpravo, vlevo. Doba nabíjení je 2,5–3 hodiny. Herní doba je 15–20 minut.
Dosah dálkového ovládání je 40–50 metrů. Průměrná rychlost vzhledem
k měřítku je 15 km/h. Hračka je vhodná pro děti od 6 let.
1624 CZK - 1624 CZK

Prožijte dobrodružství s nákladním autem Mack na dálkové ovládání z filmu Auta. Náklaďák vydává zvukové i světelné efekty. Přívěs lze odpojit. Zadní dveře se otevírají mechanicky. Rozměry: 18,5 × 55 × 1­7,5 cm. Vhodné pro děti od 5 let.
523 CZK - 523 CZK

Pohyb doleva, doprava, dopředu a dozadu. Ocas se hýbe ze strany na stranu. Otáčí se o 360°. Maximální rychlost 7 km/h. Frekvence 2,4G, frekvenční pásmo 2408–2475MHZ, jediný radiofrekvenční výkon 4DBi, dosah dálkového ovládání 20m.Baterie2 x AA nejsou součástí balení.Rozměr balení cca 18.5 x 12 x 13
859 CZK - 859 CZK

Odolné pouzdro karoserie a velké gumové obutí pro snadné jízdní vlastnosti·Li-Ion akumulátor a USB nabíječka·Modrý LED panel Baterie pro dálkové ovládání nejsou součástí dodávky. Highway police · Dvoukanálový GHz vysílač · USB nabíječka · Akumulátor · .
1132 CZK - 1132 CZK

Hasičské auto na dálkové ovládání značky Mercedes-Benz. Jezdí dopředu, dozadu, vlevo, vpravo. Hasičské auto je funkční, můžete do ní lít vodu a stříkat na vzdálenost několika metrů.
880 CZK - 880 CZK

Produkt má poškozený obal, zboží je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení. Auto na dálkové ovládání od značky Carrera, které jezdí na různých površích rychlostí až 20 km/h a díky velkým pneumatikám překonává ...
543 CZK - 543 CZK

Lamborghini · Dvoukanálové dálkové ovládání s frekvencí 2,4 GHz · .

1043 CZK

Hamleys Glow Drone Dopřejte si hodiny zábavy se svítícím Glow dronem. Nejen, že vám drony umožňují snadno a velkolepě bouřit oblohou, ale také přicházejí se spoustou dalších funkcí, které, jakmile si je osvojíte, zapůsobí na každého – dokonce i na vaši otravnou sestřičku. Náš úžasný dron Hamleys RC Glow Drone se může pochlubit funkcí ultra glow, vysoce výkonným RC pro vynikající ovládání při vnitřním i venkovním létání, 6-osou gyroskopickou stabilitou, ne méně než 30 triků, 3 rychlostmi a automatickým ovládáním směru a automatickým trimem pro plynulejší jízdu – pokud a kdy chcete. Létat můžete vevnitř i venku. Dobrou stabilitu a automatické udržování směru zajišťuje 6osé gyro. Přepínejte mezi 3 rychlostmi. Provádějte triky a 360 stupňové otočky ve vzduchu s lehkostí profesionálů. Dobíjení dronu funguje přes USB, baterky nebudete potřebovat. USB nabíječka je součástí balení. Ovladač vyžaduje 3 x AAA baterie (nejsou součástí balení). Vhodné pro děti od 8 let. Poznámka: Hamleys RC Glow Drone je k dispozici v modré a červené barvě. 1 dron bude dodán a vybrán náhodně, barvy a dekorace se mohou lišit. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let.  Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

1706 CZK

RDM Creations Glow Drone Pro Dopřejte si hodiny zábavy se svítícím Glow dronem PRO. Rozdíl oproti klasickému Svítícímu Glow dronu zajišťuje speciální tlačítko, díky kterému dron sám vzlétne do výšky. Nemusíte provádět složité vzlétávající manévry. Dron je proto vhodný i pro začátečníky. Létat můžete vevnitř i venku. Dobrou stabilitu a automatické udržování směru zajišťuje 6osé gyro. Přepínejte mezi 3 rychlostmi. Provádějte triky a 360 stupňové otočky ve vzduchu s lehkostí profesionálů.  Baterii dronu je možné dobíjet přes USB - kabel je součástí balení. Ovladač vyžaduje 3x AAA baterie - nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 8 let.

683 CZK

Autíčko na dálkové ovládání, které zvládne i nezvládnutelné. Vhodné do libovolného terénu a obstojí i v drsnější jízdě. Vyžaduje 3xAA baterie.

1204 CZK

Hamleys RC Autíčko Oblique Drifter Autíčko na dálkové ovládání, které zvládne jízdu všemi směry a každý terén.  měřítko 1:10 frekvence 2,4 GHz  dosah ovladače až 50m Součástí balení je 7,4V baterie, kterou je možné dobíjet přes USB. Kabel je součástí balení. Dobíjí se zhruba 90 minut, doba jízdy 20-30 minut dle terénu a razance jízdy. Ovladač vyžaduje 3x AA baterie, které nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 6 let. 2 barvy - barvu nelze ovlivnit před odesláním. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let.  Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

963 CZK

Hamleys Nano Drone Pro Hamleys dron na dálkové ovládání vhodný pro použití doma i venku.  perfektně stabilní díky 6 osému gyroskopu 3 rychlosti umí otočku o 360 stupňů frekvence 2,4 GHz Baterii dronu je možné dobíjet přes USB - baterie je součástí balení. Ovladač vyžaduje 2x AA baterie - nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 8 let. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let. Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

1204 CZK

Hamleys RC Autíčko Drifter 3v1 Tato buggyna na dálkové ovládání je v balení s 3 výměnnými kryty v různých barvách a funkcích - střílí vodu, bubliny či šipky. vhodné pro outdoor i indoor umí rotovat ve 360 stupních umí driftovat a další super triky Baterii auta je možné dobíjet přes USB - baterie je součástí balení. Ovladač vyžaduje 2x AA baterie - nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 6 let. Jedná se o assortní položku. Dodavatel neodlišuje jednotlivé barevné varianty podvozku, nejsme tedy schopni garantovat dodání konkrétní varianty. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let.  Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

1084 CZK

Hamleys RC High Speed Buggy Super rychlá závodní bugyna na dálkové ovládání. měřítko 1:10 frekvence 2,4 GHz Auto má 6V baterii, která je součástí balení a je možné ji dobíjet přes USB. Ovladač vyžaduje 2x AA baterie, které jsou součástí balení. Vhodné pro děti od 6 let. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let.  Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

361 CZK

Hamleys RC Autíčko Light&Flip Kaskadérské auto na dálkové ovládání, které vás bude bavit. frekvence ovladače 2,4 GHz možnost otoček o 360 stupňů všesměrý ovladač s funcí zastavení Auto vyžaduje 4x AAA baterie, ovladač 2x AA baterie. Baterie nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 6 let. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let.  Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

1284 CZK

Hamleys RC Auto Dino Hunter s přívěsem Staň se lovcem dinosaurů - s tímhle terénním autem je převezeš kamkoliv. Auto i přívěs mají nastavitelnou výšku podvozku a obří kola, se kterými překonáte i náročný terén. frekvence ovladače 2,4 GHz 6 kanálů terénní kola Auto obsahuje 7,4V baterii, kerou je možné dobíjet přes USB. Ovladač vyžaduje 2x AA baterie, které nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 8 let. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let.  Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát. 

722 CZK

Hamleys RC Lamborghini Aventador Coupé Závodní auto na dálkové ovládání nejen pro milovníky aut značky Lamborghini. měřítko 1:18 frekvence ovladače 27 MHz LED světla všesměrý ovladač s funkcí zastavení Auto je poháněno 4,8V baterií, která je součástí balení a je možné ji dobíjet přes USB. Ovladač vyžaduje 2x AA baterie, které nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 6 let. HAMLEYS, původem z Anglie, přináší hračky a radost dětem již více než 250 let.  Kdo by se rád na naše produkty podíval osobně, doporučujeme navštívit HAMLEYS Praha, Na Příkopě 14 – největší zážitkové hračkářství v Praze. V tomto nevšedním hračkářství se nachází 12 zážitkových i edukativních atrakcí a také nepřeberné množství hraček, her a dárků pro všechny věkové kategorie. Některé hry a hračky si můžete dokonce rovnou vyzkoušet, jiné jinde na trhu ani nenajdete. HAMLEYS tak představuje originální zážitkové místo, kam si mohou nejen děti přijít se pobavit a pohrát.