LevnoBot.cz
Přidat obchod

Přípravky na mytí auta

Domovská stránka > Vozidla a náhradní díly > Díly a příslušenství vozidel > Údržba a výzdoba motorových vozidel > Autokosmetika > Přípravky na mytí auta

449 CZK - 449 CZK

Lehce alkalický pěnivý čisticí prostředek pro důkladné čištění automobilů. Neškodný pro životní prostředí a obzvláště šetrný ke všem lakovaným a plastovým povrchům.
641 CZK - 641 CZK

Lehce alkalický pěnivý čisticí prostředek pro důkladné čištění automobilů. Neškodný pro životní prostředí a obzvláště šetrný ke všem lakovaným a plastovým povrchům.
243 CZK - 243 CZK

S účinným pěnicím pomocníkem k ještě intenzivnějšímu čištění. Díky novému aktivnímu čističi snadno a rychle odstraní oleje, mastné nečistoty, jakož i typická znečištění vozidel a nečistoty z vozovky. Bez fosfátů a šetrný k čištěným povrchům.
243 CZK - 243 CZK

Výkonný Autošampón s unikátní formulí 3 v 1, který kromě nejvyššího čisticího výkonu díky aktivnímu čističi nabízí dodatečně formuli rychlého schnutí a formuli vysokého lesku. Maximálně účinné čištění, péče a ochrana v jednom. Vhodný pro šetrné čištění všech vozidel.
302 CZK - 302 CZK

K manuálnímu čištění motorek. Odstraňuje šetrně a účinně typické nečistoty jako brzdný prach, otěr z pneumatik, hmyz, prach a nečistoty s obsahem oleje. Dokonalé zpracování díky konzistenci gelu: nestéká na kolmých plochách.

530 CZK

Silná dvojka: Premium RM 667 Čistič disků je rychlé a efektivní řešení pro čištění všech běžných typů ráfků, zatímco RM 618 Odstraňovač hmyzu šetrně čistí zbytky hmyzu z laku vozidel a oken.

600 CZK

Čisticí a mrazuvzdorný prostředek pro systémy čištění oken a světlometů. Chrání čelní sklo před zamrznutím a zaručuje výhled bez pruhů a oslnění. 5 l koncentrátu produkuje až 15 l čisticí kapaliny

740 CZK

S účinným pěnicím pomocníkem k ještě intenzivnějšímu čištění. Díky novému aktivnímu čističi snadno a rychle odstraní oleje, mastné nečistoty, jakož i typická znečištění vozidel a nečistoty z vozovky. Bez fosfátů a šetrný k čištěným povrchům.

290 CZK

Autošampon RM 610 pro zářivý povrch díky šetrnému čištění a rychleschnoucím vlastnostem. Péče a ochrana v jednom kroku. Se vzorkem čističe interiéru RM 651.

480 CZK

S maximálním čistícím výkonem a rychlým působením proti všem nečistotám na všech běžných typech ráfků. Inteligentní změna barvy indikuje aktivní pracovní dobu čističe.

131 CZK

Univerzální čisticí houbička Sonax 416 000 Balení obsahuje 2 kusy. Jemná pórovitá houba ideální k odstraňování nečistot z plastových částí interiéru auta (např. šmouh z gumových podrážek nebo krému na boty na prazích atd.). Dobře také odstraní zbytky vosku a leštidel z nelakovaných plastových součástí exteriéru (nárazníky, zrcátka, ozdobné lišty) a gumových dílů. Houbičku stačí jen navlhčit a znečištění jemně stírat. Lze použít také v domácnosti kromě výmalby (stěny, stropy atd.) a lakovaných plastů. Kvalitní produkt osvědčeného německého výrobce pro autoservis i pečlivého majitele, který se stará o svoje auto.

198 CZK

SHERON Leštěnka stříbrná 250 ml Barevná leštěnka je barvou obohacený ochranný vosk. Čistí, leští, zdokonaluje a konzervuje všechny barevné i metalické laky. Barevné pigmenty překryjí drobné škrábance v laku či malé vrypy od kamínků. Použití na všechny barevné i metalické laky Překryje drobné škrábance i vrypy od kamínků Dodržujte prosím požadavky výrobce automobilu dle technické dokumentace Vašeho vozu.

197 CZK

Pasta na čištění a leštění kovů Metal Polish v tubě 75 ml Universální čistící a leštící pasta na kov Metal Polish patří mezi vlajkové TOP produkty firmy Autosol. Metal Polish pasta na kov byla jedním z prvních produktů firmy, její složení, účinek a výborné čistící vlastnosti jsou prověřeny časem. Vysoce účinná pasta na čištění a údržbu kovových povrchů se používá na všechny nelakované kovy včetně oceli, nerez oceli, chromu, mědi, mosazi, niklu. V první řadě odstraňuje nečistoty a rez z kovových povrchů a následně zanechává na povrchu ochranný lesklý povlak, který odpuzuje nečistoty, vodu a zároveň povrch chrání před vnějšími vlivy a korozí. Metal Polish není hořlavý ani toxický. Pasta je ideální na čištění a leštění ráfků kol a všech kovových částí auta, na kovové díly motocyklů, skútrů. Je vhodná i do průmyslových provozů na údržbu strojů. Pro použití v průmyslu doporučujeme větší balení Metal Polish 750 ml. Universální čistící a pěstící pasta splňuje všechny podmínky certifikace NSF. NSF International je nezávislý certifikát, který vznikl ve Spojených státech. Produkty, které splňují certifikaci NSF můžete bezpečně použít v potravinářství na čištění a údržbu strojů. Díky certifikátu NSF je možné pastu použít v potravinářství a ve výrobních provozech, které manipulují s potravinami. Pasta Metal Polish byla vyznamenána několika oceněními, a především je otestována spokojenými zákazníky. Metal Polish nepoužívejte na zlato, stříbro a pokovené povrchy.   Tip, jak použít pastu na kov Metal Polish, abyste docílili nejlepšího výsledku: Použití pasty je zcela jednoduché. Očistěte povrch od hrubých nečistot (bláto, písek) a vody. Naneste pastu na utěrku, ideálně z mikrovlákna, a krouživými pohyby očistěte povrh. Pastu můžete nanést také přímo na kovový povrch. Pokračujte v čištění, dokud nedocílíte zrcadlového lesku. Pasta na sebe váže v průběhu čištění rez a nečistoty, proto tmavne. Po vyčištění povrch setřete čistým hadříkem. Pastu nedoporučujeme nechávat uschovanou na místech, kde by mohla projít mrazem, aby nedegradovaly její skvělé účinky.   TIP pro motorkáře! Poradíme vám, jak dostat výfukové svody na vaší motorce do perfektního stavu. Stačí 2 kroky a vaše výfuky se budou zase lesknout. Použijte tekutý přípravek Bluing Remover na odstranění tepelného zabarvení z nerezových, titanových, pochromovaných výfukových svodů. Po "odbarvení" výfuku aplikujte pastu Metal Polish na dočištění, vyleštění a ochranu. Pasta povrch dostane do vysokého lesku a zároveň ho konzervuje a chrání.

92 CZK

Čistič brzd plus, 500 ml – Wurth Univerzální odmašťovací prostředek, vysoký čisticí výkon. Rychlé a efektivní odstranění sazí, mastnoty, prachu a olejovitých nečistot. Bezezbytkové čištění – po nastříkání a odpaření zůstane povrch dokonale čistý a odmaštěný. Odstraňuje nečistoty, olej, tuk a zbytky materiálů z brzdových bubnů, dílů spojky a lepených a těsnicích ploch. Vysoká snášenlivost s materiály jako laky, plasty, těsnění a pryž. Neobsahuje aceton, AOX ani silikon.   Použití: Přípravek nastříkejte na čištěný povrch a otřete čistým hadrem. Při silném znečištění postup opakujte.   Technické údaje: ·       Obsah balení: 500 ml ·       Provedení: Sprej ·       Barva: Bezbarvý ·       Chemická báze: Nafta ·       Hustota: 0,715 g/cm3 / při 20°C ·       Třída ohrožení (německá vyhláška o hořlavých kapalinách: AI ·       Doba použitelnosti od data výroby: 24 měsíce   Upozornění! Nestříkejte na horké povrchy. Není vhodný pro čištění přilnavých povrchů. Před použitím na pryžové, plastové a lakované díly zkuste přípravek aplikovat na skrytém místě.

92 CZK

Čistič brzd Carfit 500ml Rychle se odpařující čistič na brzdy a spojkové díly. Vynikající odmašťovač: odstraňuje olej, maziva, nečistotu, brzdovou kapalinu a prach a nezanechává zbytky.   Použití: Přípravek nastříkejte na čištěný povrch a otřete čistým hadrem. Při silném znečištění postup opakujte.   Technické údaje: Obsah balení: 500 ml Provedení: Sprej Barva: Bezbarvý   Upozornění! Nestříkejte na horké povrchy. Není vhodný pro čištění přilnavých povrchů. Před použitím na pryžové, plastové a lakované díly zkuste přípravek aplikovat na skrytém místě.