LevnoBot.cz
Přidat obchod

Zámky dveří a uzamykací systémy vozidel

Domovská stránka > Vozidla a náhradní díly > Díly a příslušenství vozidel > Bezpečnost a zabezpečení vozidel > Autoalarmy a zámky pro automobily > Autozámky a jejich součásti > Zámky dveří a uzamykací systémy vozidel


1051 CZK  99% 

Zámek na motorku s řetězem značky TOKOZ Určen pro zabezpečení motorek, čtyřkolek, skútrů atd. Ideální kombinace vysoké bezpečnosti a skladnosti: - konstrukce zámku s přímým uzamknutím řetězu do těla zámku - řetěz o průměru 10 mm je z kalené oceli, délka 2 m - černý textilní návlek chrání uzamykané předměty proti poškození - krytka uzamykacího mechanismu - 2 klíče v balení

4531 CZK  100% 

Motocyklový zámek (tzv. moto zámek) s řetězem – TOKOZ MOTO 70/1500 Délka řetězu: 1,5 metru Průměr řetězu: 12 mm Bytelná sestava pro uzamknutí a zabezpečení většího motocyklu, čtyřkolky a dalších podobných vozidel. Visací zámek typu Golem G70 je vyroben z chrommanganové (Cr-Mn) kalené oceli a odolá hrubému násilí. Jeho uzamykací mechanismus má konstrukci odolnou proti vyhmatání, odvrtání a zaručuje spolehlivost v extrémních klimatických podmínkách (mrazy, deště atd.). Řetěz je z kalené oceli, která zabraňuje jeho snadnému přeřezání či přestřižení. Černý textilní návlek zahraňuje poškrábání a jinému poškození uzamknutých strojů.

2162 CZK  100% 

Motocyklový zámek (tzv. moto zámek) s řetězem – TOKOZ MOTO 50/1000 Délka řetězu: 1 metr Průměr řetězu: 8 mm Souprava menšího visacího zámku se slabším řetězem vhodná pro uzamknutí a zabezpečení menších motorek, skútrů a podobných vozidel. Díky kompaktním rozměrům a skladnosti se hodí také pro krátkodobější uzamčení větších strojů, které neumožňují převoz většího zámku (např. nemají vhodné odkládací prostory atd.). Visací zámek typu Pluto 50 odolá i hrubému násilí. Konstrukce jeho uzamykacího mechanismu je odolná proti vyhmatání, odvrtání a zaručuje spolehlivost v extrémních klimatických podmínkách (v dešti, mrazech apod.). Černý textilní návlek zahraňuje poškrábání a jinému poškození uzamknutých strojů.

2713 CZK  100% 

Motocyklový zámek (tzv. moto zámek) s řetězem – TOKOZ MOTO 50/2000 Délka řetězu: 2 metry Průměr řetězu: 8 mm Souprava menšího visacího zámku a slabšího řetězu pro uzamknutí a zabezpečení menšího motocyklu, skútru dalších podobných vozidel. Je velmi skladná a vhodná i pro krátkodobější zabezpečení větších strojů, které neumožňují převoz většího zámku (např. kvůli absenci vhodných odkládacích prostor). Visací zámek typu Pluto 50 odolá i hrubému násilí. Jeho uzamykací mechanismus je odolný proti vyhmatání, odvrtání a zaručuje spolehlivost v extrémních klimatických podmínkách (mrazy, déšť atd.). Černý textilní návlek zahraňuje poškrábání a jinému poškození uzamknutých strojů.

3570 CZK  100% 

Motocyklový zámek (tzv. moto zámek) s řetězem – TOKOZ 60/1500 Délka řetězu: 1,5 metru Průměr řetězu: 10 mm Souprava řetězu s visacím zámkem vhodná pro uzamčení a zabezpečení motocyklů, čtyřkolek a podobných vozidel. Ideální poměr mezi bezpečností a skladností. Visací zámek typu Golem G60 je vyroben z chrom-manganové (Cr-Mn) kalené oceli a je odolný i proti hrubému násilí. Je vybaven speciální bezpečnostní vložkou, která zabraňuje jeho odvrtání a tzv. „vyháčkování“. Řetěz je z kalené oceli, což znesnadňuje jeho přeřezání, přestřižení apod. Černý textilní návlek zahraňuje poškrábání a jinému poškození uzamknutých strojů.