LevnoBot.cz
Přidat obchod

Cateringové služby

Domovská stránka > Obchod a průmysl > Cateringové služby

278 CZK - 293 CZK

Phlat sport Prak s kelímky Sportovní set pro venkovní aktivitu určený pro dvojice i celé skupiny. Hráči mají za úkol, po zaháknutí pěnového míčku za výstupek, míček natáhnout a pustit tak, aby sestřelil připravenou pyramidku kelímků. Přednosti: vede děti k aktivnímu pohybu Kupte dětem zábavn
310 CZK - 310 CZK

mnohostranné využití přírodní materiál Oválná ošatka na přípravu domácího chleba s motivem KLAS vám pomůže připravit dokonalé čerstvé domácí pečivo. Využijete ji na kynutí těsta, uskladnění chleba, servírování pečiva i jako dekoraci. Tvar a struktura ošatky se otiskne do těsta a vytvoří tak klasick
210 CZK - 243 CZK

mnohostranné využití přírodní materiál Ratanová ošatka na přípravu domácího chleba Vám pomůže připravit dokonalé čerstvé domácí pečivo. Ošatku využijete na kynutí těsta, uskladnění chleba, servírování pečiva nebo jako dekoraci. Tvar a struktura ošatky se otiskne do těsta a vytvoří tak klasický vzhl

159 CZK

Box na svačinu BeUniq pink Elegantní růžový box na svačinu s šedou gumičkou. Ideální krabička na svačinu do školy nebo na výlety. Krabička je nepropustná. Navíc je vybavena gumičkou, aby se box samovolně neotevíral. Svačinový box je lehký a vyrobený z bezpečného plastu. Je netoxický a bezpečný pro děti. Krabičku je možné mýt v myčce na nádobí a je také vhodná do mikrovlnné trouby.

199 CZK

Box na svačinu růžový PP22AL-3036 Růžový box na svačinu. Ideální krabička na svačinu do školy nebo na výlety. Box má objem 650 ml. Krabička je nepropustná. Svačinový box je lehký a vyrobený z bezpečného polypropylenového plastu. Box nemá vnitřní přepážky. Je netoxický a bezpečný pro děti. Krabičku je možné mýt v myčce na nádobí a vkládat do mikrovlnné trouby.

159 CZK

Box na svačinu Dinosaurs world Box je černo-zelený s motivem dinosaura. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Gaming Box má černou barvu. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Gaming černý Box je černý s modrým víkem a herním motivem. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Gaming Start Game Box má černou barvu. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Ballerina Box má šedou barvu s růžovým víkem a potisk baletky. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Horse Box je šedý s růžovým víčkem a potiskem koně. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Lama Box má černou barvu a potisk lamy. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.

159 CZK

Box na svačinu Panda Box má modrou barvu a černé víčko s potiskem pandy. Objem má 750 ml. Je vyroben z plastu. Má certifikát kvality. Je netoxický a bezpečný pro děti. Box je možné mýt v myčce na nádobí.