LevnoBot.cz
Přidat obchod

Měřiče tělesných funkcí

Domovská stránka > Zdraví a krása > Zdravotní péče > Měřiče tělesných funkcí

270 CZK - 314 CZK

Jednorázové testovací proužky pro stanovení aktuální hladiny glukózy v krvi.
43 CZK - 403 CZK

Jednorázové sterilní lancety ( jehličky ) vhodné pro všechny druhy odběrových zařízení Microlet určené k uskutečnění šetrného vpichu do tkáně při odběru kapilární krve.
437 CZK - 437 CZK

Manometrický - hodinkový tlakoměr s nylonovou manžetou se zapínáním na suchý zip.
74 CZK - 74 CZK

Náhradní kovový ventil pro regulaci přívodu vzduchu k rtuťovým a aneroidní tlakoměrem.
305 CZK - 305 CZK

Dvojhadičková náhradní manžeta ke rtuťovým, bezrtuťovým a manometrickým tlakoměrům.
246 CZK - 246 CZK

Náhradní testovací proužky jsou určeny k použití s ​​glukometrem OneTouch Select Plus na kvantitativní měření hladiny glukózy v celé krvi .
334 CZK - 334 CZK

Praktický a jednoduchý přístroj slouží k měření hladiny glukózy v krvi už do pěti sekund.
48 CZK - 48 CZK

Sterilní jehličky na provedení vpichu do prstu s použitím autolancety.
294 CZK - 354 CZK

Sterilní jehličky pro provedení vpichu do prstu s použitím autolancety.
246 CZK - 294 CZK

Proužky pro testování glykémie Accu - Chek® Performa 50 jsou určeny k měření glukózy (cukru) z plné kapilární krve pomocí glukometru Accu-Chek® Performa a Accu-Chek® Performa Nano.

1640 CZK

Vysoce kvalitní Manometrický tlakoměr s ergonomicky tvarovanou rukojetí a kalibrovanou manžetou na suchý zip .

480 CZK

Glukometr Contour Plus One s mobilní aplikací je určen pro měření obsahu glukózy v krvi.

430 CZK

Bezdotykový teploměr vhodný i do extrémních podmínek zaručí přesný výsledek za méně než sekundu, a to s přesností na 0,1 ° C.

477 CZK

Pulsní oxymetr na jednoduché a přesné měření čtyř klíčových zdravotních parametrů současně. Vhodný na domácí i medicínské použití.

380 CZK

Mechanický dvojhadičkový stetoskop s dvojitou hlavou na vyšetření pacienta

1638 CZK

Kompaktní, lehká váha nabitá funkcemi. Vybavená pokročilou technologií InnerScan a duální frekvencí pro přesnější měření. Ideální váha pro sledování hmotnosti a složení těla. Kompaktní design ideální na cesty i snadné uskladnění. Váha je vybavena automatickým rozpoznáváním měřené osoby. Barva: Černá Balení obsahuje: AAA Baterie Speciální vlastnosti: BMR;Kostní hmota;Telesní tuk;Metabolický věk;Tělesné tekutiny;Viscerální tuk;Paměť;Somatotyp Provoz na baterie: Ano Země původu: Čína Bluetooth: Ne Nosnost: 150 kg WiFi: Ne Adaptér součástí: Ne Typ: Digitální;Diagnostická SMART - Přenos dat: Ne Barva podle výrobce: Černá Materiál desky: Sklo SD karta: Ne Režim host: Ano Rozměr plochy: 30 x 21 cm Funkce Recall: Ano Přesnost vážení (g): 100 Atletický režim: Ano Dětský režim: Ano Počet pamětí: 5

198 CZK

Osobní váha ve slim designu se skleněným povrchem pro snadnou a hygienickou údržbu. Má 4 citlivé senzory pro přesné vážení a extra velký LCD displej.

198 CZK

Osobní váha ve slim designu se skleněným povrchem pro snadnou a hygienickou údržbu. Má 4 citlivé senzory pro přesné vážení a extra velký LCD displej.

1992 CZK

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktů značky Polar, obraťte se prosím na emailovou podporu: pottenpannen@pottenpannen.cz

1992 CZK

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktů značky Polar, obraťte se prosím na emailovou podporu: pottenpannen@pottenpannen.cz