LevnoBot.cz
Přidat obchod

Zametací kartáčové stroje

Domovská stránka > Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Motorová zahradní technika > Zametací kartáčové stroje

4186 CZK - 4243 CZK

Ať okvětní lístky na jaře, písek v létě, listí na podzim nebo posypový materiál v zimě: Efektivní a ergonomický zametací stroj S 4 Twin firmy Kärcher se stará po celý rok v rekordním tempu o dokonalou čistotu okolo domu a na zahradě. Svým silným zametacím válcem, 2 postranními kartáči a šířkou zamet
8447 CZK - 8447 CZK

Ať jaro, léto, podzim nebo zima – nový zametací stroj S 6 firmy Kärcher je vhodný pro celoroční čištění okolo domu a na zahradě. Je efektivní: Díky svému silnému zametacímu válci, postrannímu kartáči a šířce zametání celkem 670 milimetrů zamete bez námahy plochy až do 2500 m² za hodinu. Je ergonomic
9574 CZK - 9574 CZK

Ať jaro, léto, podzim nebo zima – nový zametací stroj S 6 Twin firmy Kärcher je vhodný pro celoroční čištění okolo domu a na zahradě. Je efektivní: Díky svému silnému zametacímu válci, postrannímu kartáči a šířce zametání celkem 860 milimetrů zamete bez námahy plochy až do 3000 m² za hodinu. Je ergo
3279 CZK - 3279 CZK

Ať okvětní lístky na jaře, písek v létě, listí na podzim nebo posypový materiál v zimě: Efektivní a ergonomický zametací stroj S 4 firmy Kärcher se stará po celý rok v rekordním tempu o dokonalou čistotu okolo domu a na zahradě. Svým silným zametacím válcem, postranním kartáčem a šířkou zametání cel

4290 CZK

Výkonný zametač S 4 Twin efektivně uklidí napadané listí, květy i další nečistoty z vašeho dvorku i příjezdové cesty. Pomáhat vám tak bude po celý rok. Díky pracovní šířce 680 mm uklidíte za hodinu až 2400 m². Perfektní výsledky zajišťuje precizní zametací válec a dvojice postranních kartáčů, které odstraní špínu z rohů i okrajů terasy. Kartáče navíc dle potřeby sundáte i bez použití nářadí. Přístroj je lehký, proto se s ním snadno pracuje i se lehce přenáší. Jeho výškově nastavitelná rukojeť umožní pohodlný úklid pro každou výšku postavy za každé situace. Navíc díky bajonetovému uzávěru se nemůže stát, že ztratíte nějaký šroubek. Komfort při práci zajistí také 20l sběrná nádoba s praktickým držadlem, díky kterému nečistoty jednoduše vysypete, aniž byste se umazali. A když je vše hotovo, přístroj nohou snadno sklopíte, pomocí úchytu lehce přenesete a uskladníte i na malém prostoru - skvěle zapadne například podél zdi v garáži.

4690 CZK

Šikovný zametač S 4 Twin 2 v 1 si poradí s úklidem nečistot všeho druhu. Účinně vyčistí váš dvorek od listí, květů, písku i jehličí. Dokonalou čistotu zajišťuje výkonný zametací válec, který doplňuje dvojice postranních kartáčů. Varianta 2 v 1 navíc obsahuje také dva další kartáče s tvrdšími štětinami, které oceníte při úklidu mokrých nečistot. Cestičky a terasy tak budou stále čisté i v sychravějším období. Kartáče se štětinami navíc vyměníte i bez použití nářadí. Přístroj důkladně zamete okraje i rohy ploch a díky pracovní šířce 680 mm s ním za hodinu uklidíte až 2400 m². Odpad se ukládá ve 20l sběrné nádobě s praktickým držadlem, kterou po práci snadno vysypete, aniž byste přišli do kontaktu s nečistotami. Výškově plynule nastavitelné madlo s bajonetovým uzávěrem zajistí při úklidu maximální komfort pro každého uživatele. Přístroj také snadno sklidíte, aniž byste namáhali záda – stačí jej sklopit pohybem nohy. Ve složené podobě navíc nezabere mnoho místa, takže jej vměstnáte i do přeplněné garáže.

4765 CZK

Zametá jemný prach na jakémkoli povrchu ve vnitřních a venkovních prostorách.

7366 CZK

K odstraňování silně ulpívajících nečistot ve venkovních prostorách.

555 CZK

Plastový filtr, voděodolný, prací, šetří náklady na údržbu.

19697 CZK

Ručně vedený zametací stroj KM 70/20 C čistí povrchy bez námahy a prakticky bez prachu díky filtru, zametacímu válci a bočnímu kartáči - ať už v interiéru nebo exteriéru. Plošný výkon je 7krát vyšší než u koštěte. Zametací válec lze nastavit v 6 stupních a v kombinaci s plynule nastavitelným bočním kartáčem dosahuje optimálního výsledku čištění na různých podlahách. Ergonomickou obsluhu zajišťuje výškově nastavitelná rukojeť a systém Home Base pro přenášení dalšího vybavení, jako jsou kbelíky a sběrače odpadků. To znamená, že odpad lze zlikvidovat společně s prachem a nečistotami v jediném kroku. Po skončení práce lze KM 70/20 C prostorově úsporně uložit do parkovací polohy.

21857 CZK

Ručně vedený zametací stroj KM 70/20 C 2SB čistí pomocí 2 bočních kartáčů a zametacího válce. V kombinaci s ručním pohonem se úklid vnitřních i venkovních ploch stává jednoduchým a efektivním: plošný výkon KM 70/20 C 2SB je 9krát vyšší než u koštěte. Zametací válec lze nastavit v 6 stupních a v kombinaci s plynule nastavitelnými bočními kartáči dosahuje optimálního výsledku úklidu na různých podlahách. Díky použitému filtru je zametání prakticky bezprašné. Ergonomickou obsluhu zajišťuje výškově nastavitelná rukojeť a systém Home Base pro přenášení dalšího vybavení, jako jsou kbelíky a sběrače odpadků. Díky tomu lze odpad společně s prachem a nečistotami zlikvidovat v jediném kroku. Po skončení práce lze KM 70/20 C 2SB prostorově úsporně uložit do parkovací polohy.

41268 CZK

Ručně vedený zametací stroj KM 70/25 C BP 2SB je efektivním a účinným řešením pro úklid tvrdých povrchů v interiéru i exteriéru. Zametací válec a boční kartáče jsou napájeny baterií a výrazně zvyšují komfort práce: uživatelé mohou bez námahy zametat rohy a těžko přístupná místa s výrazně menší potřebou síly. Pěnový filtr s pasivním odsáváním snižuje prašnost a udržuje pracovní prostředí čisté. Zametací válec lze nastavit v šesti stupních a přizpůsobit tak jeho čisticí výkon různým povrchům. Práci usnadňuje praktický systém Home Base na další vybavení, jako jsou kbelíky a sběrače odpadků. Jednoduchá je také údržba, k výměně bočního kartáče a filtru není potřeba žádné nářadí. Bateriová platforma Kärcher Battery Power 36 V poskytuje dostatečný výkon v každé situaci. Vyměnitelná baterie lze vyjmout pro snadnou přepravu. Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky.

2060 CZK

Standardní boční kartáč s univerzálními štětinami odolnými proti vlhkosti pro všechny povrchy. Vhodné pro běžné znečištění, extrémně odolný.